Alt som har vært vinterlagret i huset i hagen har nå fått nye steder å være. Teppet er støvsuget, gulvet vasket og for tiden er det skolestolene som får vise seg frem. Og ny lampe er på plass. Alt er klart for en ny sesong med store og små gjester. Lan for fjortisen, vinseanser for mor og far, spillekvelder, venninnekvelder, ja det vi måtte ønske.
Velkommen til en ny sesong i huset i hagen!
Så koselig det er i huset i Hagen. Håper å få se mere derfra. D
SvarSlettDette gleder jeg meg til å se mer av! :)
SvarSlettHa en koselig kveld :))
Klem, Turid
Så koselig dere har det:-)
SvarSlettVeldig fint med litt vårinspirasjon. Her er det enorme mengder med snø, så jeg kan bare drømme om våren ved å se bildene dine. Ha en fin helg!
Herlig!! :)
SvarSlettSå kule de stolene var!!!
SvarSlettSån ein kjempefine plass og den lampen var kjempekule:)herlig med vårløker på bordet og så herlige stoler:)
SvarSlettØnsker deg ei fine helg!
God klem fra Lillian
Jeg synes det er så fint der! <3
SvarSlettSå utrolig koselig! Har også lyst på et slik anneks!! Heldiggris :)
SvarSlettFor et nydelig bord! :-) Og den trekk-ut lampen! :-) Ha en super fredag du, klem fra Monica.
SvarSlettSå utrolig koselig du har det der ute:) Herlig med en slik plass som kan brukes til så mye! Skolestolene er bare så fine:)
SvarSlettHa en fin fredag!
Så morsomt å se lampen din!! Har samme!!
SvarSlettSynes det blir så fint med de store lyspærene!!
Kjempfin spisekrok du har!
Siri