søndag 26. mai 2013

Lapp på lapp

Marie, dronningen av ting-tar-tid, har funnet frem et resteprosjekt fra 2009. Et lass med lapper holder på å bli lappeteppe. Hvor stort det blir, når det blir ferdig og hva jeg skal bruke det til aner jeg ikke. Men jeg er på vei. Det er da noe.





4 kommentarer:

  1. Dette ser kjempefint ut og så fine farger:)
    Nyt kvelden!
    Klem fra Lillian

    SvarSlett
  2. Ja for noen herlige sommerlige farger !
    kommer til å bli kjempebra pluss det bringer frem noen barndomsminner hos meg :-)
    Klem

    SvarSlett
  3. Eg og har eit slikt prosjekt. Eg kallar det lærarskulelappeteppet. Påbegynt litt kvart studieår. Skulle hekle det saman sist studieår, men fann ut at eg hadde brukt ulik heklenål og har to ulike str., og det blei liksom med det.. Fann det igjen då eg flytta, og fann ut at eg angra på fargane.
    (Kan eg vere ttt-prinsesse si du liksom er dronning?)

    SvarSlett
  4. Flotte, friske farger :-) Kjenner frustrasjonen. Jeg har selv heklet et slikt teppe, et mareritt i mine øyne. Lik lapp 70 ganger, puuh! Så da lærte jeg meg og strikke i stedet for ;-)

    Lykke til med siste finish! Du er god :-)
    Klem fra Monica.

    SvarSlett

Så hyggelig at du tok deg tid til å legge igjen en hilsen! Det setter jeg stor pris på.